Element Majad

Prefab Element

Maja ehitus eeltoodetud puit elementidest on kaasaegne ja effektiine meetod maja püsititamiseks tänapäevases kiirusele orjenteeritud maailmas. Eeltootmine võimaldab ehitada efektiivselt nii lihtsaid kui ka üpris keerulisi erilahendustega maju. Kõiki maja osi on võimalik suuremal või vähemal määral toota tehases: seinad, põrandad ja katused. Elementide suurused on piiratud ainult transpordi gabariitidega.
Soojustuse paksus, tüüp ja materjal on eelkõige tellija otsustada. Tuginedes pikaajalisele kogemusele pakume omapoolseid optimaalseid ja ökonoomseid lahendusi tagamaks parima kliima elamus ja vastamaks kõikidele kohalikele nõudmistele ja standarditele.
.

Read More

Moodul Majad

Prefab Module

Moodulitena võime pakkuda väiksemaid üksikuid ehitisi (saun, külaliste maja, kioskid jne) või keerulisemaid moodulehitisi (korterelamud, kontorid, hotellid, ühiselamud jne)
Mooduleid on võimalik valmistada tehases täis viimistlusega nii seest kui ka väljast, juba sisse ehitatud elektri ja ventilatsiooni lahendustega.
Moodulitesse on võimalik paigaldada mööbel ja tehnika vastavalt tellija soovidele.

Read More

Võtta meiega ühendust

Juhul kui teil on ebaõnneastutnud võtta meiega ühendust telefoni teel, palun kasutagе meie kontakt vorm ja me tutvume teie teatega nii pea kui võimalik.

Liitu meie uudiskirjaga!

Be first and get our most recent news, offers and campaign