Insener lahendused
Meie enda insener koostab staatilised arvutused, vundamendi, tootmise ja paigalduse joonised. Eriosade (ventilatsioon, vesi, kanalisatsioon, elekter) tegemiseks kasutame pikkaegseid partnereid.

Tehase maja tootmine
Meie tootmis hoone 1800m2 asub Viimsis. Asukoht tagab madalad logistilised kulud, nii toormaterjali transportimisel tootmissesse, kui ka valmis elementide tarnimisel objektile.

Majade tarnimine
Elementide ja moodulite tarne objektile korraldame oma pikkaegsete logistika partnerite kaudu.

Maja paigaldus
Me kasutame enda paigaldusmeeskondi. Igal paigaldusmeeskonnal on kõik vajalikud tööriistad ja kvalifitseeritud juhid tagamaks sujuva koostöö kõikide partnerite ja klientide vahel.

Elektri tööd
Elektri töödel kasutame pikaaegsete partnerite teenuseid. Kõikidel elektrikutel on objekti asukohamaale vastav kvalifikatsioon Rootsi, Norra, Soome, Eesti.

Ventilatsiooni tööd
Kõik ventilatsiooni torustiku ja vajadusel balansseerimised teostame oma meeskondadega. Kasutame ainult parimate tootjate materjali ja tehnikat Lindab, Onninen, Systemair, Flex, Vallox.

Sise- ja välisviimistlus
Olenevalt nõutavatest lahendustest teeme enamus töid ise, pakume kõiki enamlevinuid viimistluslahendusi. Erioskuseid nõudvate lahenduste tegemiseks kasutame koostööpartnereid.

Välisviimistlus:
Puidust fassaadid, vooder kõik standard profiilid vajadusel eriprofiilid ja -puidu materjalid (mänd, kuusk, lehis jne). Tellis/kivi fassaadid, korraldame materjalide tarne otse tootjatehastest. Krohvitud fassaadid, ventileeritavad ja mitte ventileeritavad lahendused. Klaas fassaadid, alumiinium profiilid ja klaaspaketid.

Siseviimistlus:
Pahteldus ja värvimine. Parketi ja puitpõrandate paigaldus. Hüdraisolatsioon ja keraamiliste plaatide paigaldus.

Aknad ja uksed
Olenevalt arhitektuursest lahendusest pakume aknaid ja uksi erilahendusi ja -materjale (PVC, puit, puit-alumiinium, alumiinium) tootjad nii Eestis kui ka Lätis.

Mööbel ja trepid
Meil on head pikaajalised koostööpartnerid, kes aitavad teil planeerida, valmistavad ja paigaldavad mööblit, treppe, piirdeid.

Võtta meiega ühendust

Juhul kui teil on ebaõnneastutnud võtta meiega ühendust telefoni teel, palun kasutagе meie kontakt vorm ja me tutvume teie teatega nii pea kui võimalik.

Liitu meie uudiskirjaga!

Be first and get our most recent news, offers and campaign